BANER-Konstantynw.jpg

JOGA

Czym jest joga?

Joga to zestaw ćwiczeń wzmacniających, poprawiających wytrzymałość oraz gibkość. Ale nie tylko. Ćwiczenie asan (pozycji) jogi służy poprawie i zachowaniu zdrowia. Dzięki regularnemu rozciąganiu mięśni, otwieraniu klatki piersiowej i wydłużaniu mięśni wzdłuż kręgosłupa, co jest podstawą „treningu” jogi, dolegliwości bólowe w tych partiach ciała ustąpią lub/ i nie będą występowały w przyszłości. Ćwicząc jogę wpływasz na pożądaną pracę m.in. układu trawiennego, krążeniowego, oddechowego oraz zapewniasz sobie właściwy metabolizm. Co więcej, joga zna asany antycellulitowe, kształtujące pośladki, uda i wzmacniające mięśnie brzucha, itp. Natomiast gimnastyka oddechu, wchodząca w zakres zajęć jogi, polega na wydłużaniu oddechu, co w sposób zbawienny oddziałuje m.in. na układ oddechowy, krążeniowy i nerwowy. Relaksacja, czyli najprzyjemniejsza część jogi przy pomocy technik relaksacyjnych wprowadza w stan relaksu, odprężenia, zapewnia spokój wewnętrzny i uodparnia na stres.

Podsumowując joga:

- leczy i wspomaga leczenie;

- zapobiega wielu chorobom i schorzeniom;

- koi nerwy;

- uczy koncentracji, pokory i samego siebie;

- uodparnia na infekcje i stres;

- sprawia, że jest łatwiej, nawet jak jest trudniej;

- odnajduje w ćwiczącym radość i optymizm;

- jest tym, czego potrzebujesz ☺

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.


  PrzeładujUzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących oraz telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych promujących towary i usługi Administratora.

    Tel:
    +48 791 766 766

 

    E-mail:
    activemovement@wp.pl

 

    Adres:
    ul. Łódzka 6 (2 piętro)
    Konstantynów Łódzki