BANER-Konstantynw.jpg

Letni Obóz Taneczny 2022

CENA: 2250,-
TURNUS I: 22.07 - 01.08.2022 PORONIN
Active Movement ma zaszczyt zaprosić na kolejną odsłonę LETNIEGO OBOZU TANECZNEGO. 

Wspaniały ośrodek: 2 baseny, sale taneczne z lustrami, świetlica z bilardem, tenisem stołowym, piłkarzykami, zaplecze rekreacyjne, boisko sportowe,  niezastąpiona kadra oraz goście specjalni z najwyższej półki to tylko część atrakcji jakie mamy dla Was w tym roku.

W trakcie pobytu m.in. codzienne zajęcia taneczne, obozowy turniej tańca, „Mam talent”, gry i zabawy w terenie, kąpiele w basenach, ognisko z kiełbaskami, piesze wycieczki oraz biegi kondycyjne po okolicy, zawody sportowe, wybory Miss i Misstera, dyskoteki.

MIEJSCE: 
Jędrol - Poronin - cały ośrodek na wyłączność


TERMIN: 22.07.2022r. – 01.08.2022r. 

ŚWIADCZENIA:
- Transport – autokary klasy turystycznej 
- Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4,5 - osobowych z pełnym węzłem sanitarnym
- Wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek)
- Opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i instruktorskiej
- Ubezpieczenie NNW
- Realizacja programu, codzienne zajęcia taneczne z zaproszonymi gośćmi
- Dostęp do profesjonalnych sal tanecznych z lustrami oraz innych obiektów na terenie ośrodka

CENA:  2250,-


GWARANCJĄ MIEJSCA JEST WPŁATA ZADATKU
• Zadatek w wysokości 400 zł jest gwarancją rezerwacji miejsca i w przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu nie podlega zwrotowi.
W/w kwoty zostaną wpłacone przez uczestnika letniego obozu tanecznego na konto 
mBank nr:  88 1140 2004 0000 3702 6776 3153, Patrycja Majchrzak, tytułem: obóz taneczny, imię i nazwisko uczestnika, Organizator wystawia fakturę na prośbę uczestnika (z datą wpłaty) – PROSZĘ O WCZEŚNIEJSZĄ INFORMACJĘ, WYSTAWIENIE FAKTURY PO TERMINIE WPŁATY BĘDZIE NIEMOŻLIWE. 

Przy zapisie otrzymają Państwo umowę oraz kartę kwalifikacyjną uczestnika. 

KONTAKT I ZAPISY:
tel. 791 766 766 
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz obóz skierowany jest do dzieci i młodzieży (od 6 lat)  o różnym stopniu zaawansowania.
Nasza Kadra to posiadający kwalifikacje instruktorzy oraz wychowawcy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Gwarantuje to wysoki poziom prowadzonych zajęć, jak i bezpieczeństwo Naszych podopiecznych i pełne zadowolenie rodziców/opiekunów. 

Uczestnicy Naszego obozu będą podzieleni na grupy ze względu na wiek oraz stopień zaawansowania. 
Oprócz codziennych zajęć tanecznych i zorganizowanych zajęć sportowych, dzieci będą mogły skorzystać z atrakcji ośrodka oraz brać udział w codziennych wieczornych animacjach przygotowanych przez kadrę. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej pracy i zabawy!!!
Każde dziecko wróci od nas docenione, pełne energii, zmotywowane do pracy przez następny rok oraz co najważniejsze z uśmiechem :)


Co ważne: obóz zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty i spełnia wszelkie wymogi z tym związane. Kadra posiada wymagane kwalifikacje, a Szkoła Tańca Active Movement wpis do ewidencji organizatorów turystyki i wymaganą gwarancję turystyczną. Bezpieczeństwo jest dla Nas bardzo ważne. 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.


  PrzeładujUzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących oraz telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych promujących towary i usługi Administratora.

    Tel:
    +48 791 766 766

 

    E-mail:
    activemovement@wp.pl

 

    Adres:
    ul. Łódzka 6 (2 piętro)
    Konstantynów Łódzki