BANER-Konstantynw.jpg

Ania

Absolwentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, ale przede wszystkim dyplomowany dietetyk (SGGW w Warszawie) oraz psychodietetyk (SWPS w Warszawie) z wieloletnim stażem pracy. Autorka licznych artykułów o tematyce żywieniowej. Ostatnio jej zainteresowania ukierunkowały się na dietetykę sportową. Odbyte szkolenia: Open Mind Areobic Instruktor, OM Body Instruktor oraz OM Step Instruktor, OM Mama Plus, szkolenie pozwalające prowadzić zajęcia z kobietami w ciąży, OM Fitness dla Dzieci, IFAA Aerobox ...poza tym...

Życie w ciągłym biegu i ruchu....z wyboru, nie przymusu. Tylko tak czuje, że żyje i...odpoczywa. Zatem jej praca to tylko przyjemność: zajmuje się jedzeniem, sportem i bieganiem za córeczką - to niewątpliwie pasja, zastępująca czekoladę, ale przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem. 

Prowadzi zajęcia zdrowy kręgosłup. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.


  PrzeładujUzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących oraz telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych promujących towary i usługi Administratora.

    Tel:
    +48 791 766 766

 

    E-mail:
    [email protected]

 

    Adres:
    ul. Łódzka 6 (2 piętro)
    Konstantynów Łódzki