BANER-Konstantynw.jpg

Patrycja

 

Założycielka Active Movement

Pedagog, instruktor zajęć dla dzieci - Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogika Kultury Fizycznej i Zdrowotnej. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi na kierunku pedagogika ogólna ze specjalizacją sport, turystyka, rekreacja. Związana z tańcem od ponad 20 lat. Ukończyła Kurs Instruktorski w zakresie form tanecznych: Break Dance, Hip Hop, Electric Boogie organizowanego przez Fundację Talent CDZ w Poznaniu w 2007r. Może pochwalić się wieloletnią pracą pedagogiczną i wychowawczą z dziećmi, rozwijając kompetencje zawodowe na kursach i warsztatach w zakresie różnych technik tanecznych i animacji. Obecnie prowadzi dziecięce grupy taneczne. Pracuje z dziećmi od 3 roku życia. Poprzez udział w licznych szkoleniach i warsztatach tanecznych i animacyjnych na terenie całego kraju nieustannie doskonali swoje umiejętności. Jest organizatorem 10 edycji letnich obozów tanecznych, ukończyła kursy na wychowawcę kolonijnego, kierownika wypoczynku oraz kierownika wycieczek szkolnych. W 2017r. ukończyła kurs „Taniec w animacji” zorganizowany przez firmę szkoleniową Animator oraz kurs kwalifikacyjny dla kandydatów na animatora czasu wolnego zorganizowanego przez Piwowarczyk Creative. Ukończyła również kursy animacji żłobkowej i przedszkolnej organizowane przez centrum szkoleniowe Into The World oraz kurs Rytm i Melodia - Pedagogika Tańca Dzieci, Certyfikowany Kurs Kwalifikacyjny z prowadzenia metody organizowany przez Akademię Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.


  PrzeładujUzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących oraz telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych promujących towary i usługi Administratora.

    Tel:
    +48 791 766 766

 

    E-mail:
    activemovement@wp.pl

 

    Adres:
    ul. Łódzka 6 (2 piętro)
    Konstantynów Łódzki