BANER-Konstantynw.jpg

Ola

Tancerka i Instruktor Sportu o specjalności Taniec Towarzyski. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 5 lat i nic nie wskazuje na jej koniec. Ola posiada klasę Mistrzowską Krajową w 10 tańcach, zarówno w stylu latynoamerykańskim jak i standardowym. Swoje osiągnięcia zawdzięcza m.in. Janji Lesar, Krzysztofowi Hulbojowi, Kindze Jureckiej-Fiksie, Markowi Fiksie, których mogą Państwo znać z programu telewizyjnego ,,Taniec z Gwiazdami” oraz Małgorzacie Garlickiej-Sudoł, Wiktorowi Kiszce, Paulinie Glazik i Markowi Kosatemu.

Na Naszych zajęciach gwarantujemy wspaniałą zabawę, mile spędzony czas, a do tego naukę tańców towarzyskich pod okiem wielokrotnej Mistrzyni Okręgu Łódzkiego, zwyciężczyni Ogólnopolskich Turniejów oraz finalistki Otwartych Mistrzostw Polski.

Zapraszamy na lekcje pierwszego tańca dla par oraz latino solo dla pań. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.


  PrzeładujUzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących oraz telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych promujących towary i usługi Administratora.

    Tel:
    +48 791 766 766

 

    E-mail:
    [email protected]

 

    Adres:
    ul. Łódzka 6 (2 piętro)
    Konstantynów Łódzki