BANER-Konstantynw.jpg

Maciej

Maciej Niedźwiedź - od ponad 20 lat trener, fizjoterapeuta, instruktor zajęć takich jak joga, cross, trx. 

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej i uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu, rehabilitacji i zarządzania. Przez wiele lat właściciel i menager klubu fitness. Biega maratony, biegi górskie i przeszkodowe. W zawodach crossfitowych zdarzało mu się stawać na najwyższym stopniu podium. Szczęśliwy mąż i ojciec dwójki wspaniałych dzieci.

Aktywność fizyczna to moja pasja, którą staram się  przez cały czas zarażać wszystkich dokoła. Moje motto to" I don't stop when I'm tired, I stop when I'm  done ". Do zobaczenia na treningu.

Power Joga to trening oparty na tradycyjnej lekcji Hatha Yogi wzbogacony o elementy treningu funkcjonalnego, mobility czy strechingu. 

Intensywne zajęcia połączone z nauką oddechu i treningiem autogennym. Każda lekcja to wyjątkowe przeżycie pozwalające oderwać się codziennych trosk i zmartwień oraz w bezpieczny sposób zadbać o zdrowie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.


  PrzeładujUzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących oraz telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych promujących towary i usługi Administratora.

    Tel:
    +48 791 766 766

 

    E-mail:
    activemovement@wp.pl

 

    Adres:
    ul. Łódzka 6 (2 piętro)
    Konstantynów Łódzki