BANER-Konstantynw.jpg

Monika

Licencjonowana fizjoterapeutka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła kurs masażu klasycznego, kurs masażu bańką chińską, kurs masażu gorącymi kamieniami, kurs masażu sportowego.

Uczestniczyła w szkoleniach z zakresu hipermobilności układu szkieletowo-mięśniowego, współczesnych metod terapii kręgosłupa DBC, centralnej stabilizacji całego ciała, metod autorozluźniania powięziowego.

Zakochana w tańcach latynoamerykańskich. Zna wiele styli tanecznych (salsa kubańska, salsa LosAngeles, zouk, kizomba), jednak jej serce skradła sensualna bachata, nieustanie szkoli się pod okiem światowych i polskich tancerzy. Uczestniczy w wielu zagranicznych jak i polskich festiwalach tanecznych m.in. BachataDay In Milano, Barcelona Sensual, Bachaturo, BachataStar, BachataMeetUp. Zdobytą wiedzą chętnie dzieli się z kursantami, przekazując wiele informacji technicznych, jak i scenicznych.

Poprzez swój zawód, prowadzenie zajęć łączy z całkowitą dbałością o prawidłową postawę, technikę i zdrowie. Jej pasja stała się jej miłością, możliwość dzielenia się nią z innymi daje jej ogromną radość. Z uśmiechem na twarzy prowadzi  zajęcia dla pań- Latino Solo. Na zajęciach solo możesz nauczyć się podstawowych kroków salsy, bachaty, cha-chy urozmaiconych o kobiecą estetykę. Podczas godzinnego treningu poznasz połączenie pracy rąk i nóg z podstawowymi krokami. Na każdej lekcji tworzona jest krótka choreografia, na każdej lekcji inna, dzięki czemu możesz bez problemu dołączyć do istniejącej już grupy.

 Odkryj swoją kobiecość i sensualność, dołącz do grupy Latino Solo.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.


  PrzeładujUzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących oraz telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych promujących towary i usługi Administratora.

    Tel:
    +48 791 766 766

 

    E-mail:
    [email protected]

 

    Adres:
    ul. Łódzka 6 (2 piętro)
    Konstantynów Łódzki