BANER-Konstantynw.jpg

Angelika

Od małego ciągnęło mnie do tańca. Jako 10-latka zmusiłam rodziców by zapisali mnie do jednego z łódzkich zespołów tanecznych i tak zaczęła się moja przygoda z tańcem, która trwa do dnia dzisiejszego, czyli już około 20 lat. Przygodę z hip hopem rozpoczęła w zespole tanecznym Czarne Stopy, z którym zdobyłam tytuły na Mistrzostwach Polski i Europy. O dalszy rozwój dbałam będąc członkiem różnych grup tanecznych, uczestnicząc w zajęciach szkół tańca oraz przede wszystkim biorąc udział w licznych warsztatach z choreografami i tancerzami z kraju i z zagranicy. Zdobyłam tytuł instruktora tańca hip hop i od 2012 roku zaczęłam prowadzić zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Taniec to dla mnie od zawsze pasja, z którą uwielbiam dzielić się z innymi. Największą radość sprawia mi, gdy widzę, że moi podopieczni zarażają się pasją i dążą do dalszego rozwoju.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.


  PrzeładujUzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących oraz telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych promujących towary i usługi Administratora.

    Tel:
    +48 791 766 766

 

    E-mail:
    activemovement@wp.pl

 

    Adres:
    ul. Łódzka 6 (2 piętro)
    Konstantynów Łódzki