BANER-Konstantynw.jpg

WIELKIE OTWARCIE ACTIVE MOVEMENT W NOWEJ SIEDZIBIE

09.09.2018

Dzień 1.09.2018 zapadnie w naszej pamięci na długo.Po dwóch latach starania się, mimo wielu wyrzeczeń, utrudnień, spotkań i niedogodnośći , w końcu UDAŁO SIĘ!!! ACTIVE MOVEMENT  ma nową siedzibę, w najnowocześniejszym budynku w Konstantynowie Łódzkim przy ulicy Łódzkiej 6 { drugie piętro }.W tym momencie chcemy podziękować wszystkim za pomoc w otwarciu JEDYNEGO TAKIEGO MIEJSCA, a przede wszystkim: Konradowi i Ewie z rodzicami, Andrzejowi z całą ekipą remontową, freedom nieruchomośći, Klim-Car, Panu Zdzisławowi i Pani Ewie, Maćkowi, Mariuszowi, Magdzie oraz wszystkim dziewczynom z naszych grup tanecznych.Dziękujemy też Wam wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w dniu otwarcia. Wasza frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania i pokazała nam że tworzymy z wami społeczność, co motywuje nas do dodatkowego działania w kształceniu waszych pociech.Emocje opadały długo i jeszcze dopinamy ostateczne rzeczy, ale plan, który sobie wyznaczyliśmy został wykonany. Jeszcze raz wszystkim DZIĘKUJEMY i do zobaczenia. Kilka zdjęć w otwarcia w naszej galerii.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.


  PrzeładujUzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących oraz telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych promujących towary i usługi Administratora.

    Tel:
    +48 791 766 766

 

    E-mail:
    activemovement@wp.pl

 

    Adres:
    ul. Łódzka 6 (2 piętro)
    Konstantynów Łódzki