BANER-Konstantynw.jpg

Letni Obóz Taneczny 2018

CENA: 1500 PLN
TURNUS I: 14.08 - 24.08.2018

Active Movement ma zaszczyt zaprosić na kolejną odsłonę LETNIEGO OBOZU TANECZNEGO. 
Wspaniały ośrodek: basen, sale taneczne z lustrami, świetlice z bilardem, tenisem stołowym, piłkarzykami, zaplecze rekreacyjne, boiska sportowe (do kosza, siatkówki, piłki nożnej, tenisa), niezastąpiona kadra oraz goście specjalni z najwyższej półki to tylko część atrakcji jakie mamy dla Was w tym roku.

W trakcie pobytu m.in. codzienne zajęcia taneczne, obozowy turniej tańca, „Mam talent”, gry i zabawy w terenie, kąpiele w basenie, ognisko z kiełbaskami, piesze wycieczki oraz biegi kondycyjne po okolicy, zawody sportowe, wybory Miss i Misstera, dyskoteki.

MIEJSCE: 
Ośrodek Wypoczynkowy Stasinda
ul. Karpęciny 5
34-530 Bukowina Tatrzańska
www.stasinda.pl

TERMIN: 14.08. 2018r. – 24.08.2018r. 

ŚWIADCZENIA:
- Transport – autokar klasy turystycznej 
- Zakwaterowanie w pokojach 3,4,5 i 6 -osobowych z pełnym węzłem sanitarnym
- Wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek)
- Opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i instruktorskiej
- Ubezpieczenie NNW
- Realizacja programu, codzienne zajęcia taneczne z zaproszonymi gośćmi (Hip-Hop, BreakDance)
- Dostęp do profesjonalnych sal tanecznych z lustrami oraz innych obiektów na terenie ośrodka

CENA: 1500 PLN
(możliwa płatność ratalna)
300zł - zaliczka do 30.03.2018r.

GWARANCJĄ MIEJSCA JEST WPŁATA ZALICZKI
• Zaliczka w wysokości 300 zł jest gwarancją rezerwacji miejsca i w przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu nie podlega zwrotowi.
W/w kwoty zostaną wpłacone przez uczestnika letniego obozu tanecznego gotówką u organizatora lub na konto (podane w mailu wraz z dokumentami)

Przy zapisie otrzymają Państwo umowę oraz kartę kwalifikacyjną uczestnika. 

!!!ZAPISY DO KOŃCA MARCA!!!

KONTAKT I ZAPISY:
509 331 018 / 791 766 766
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasz obóz skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 6 – 17 lat, o różnym stopniu zaawansowania.
Nasza Kadra to posiadający kwalifikacje instruktorzy oraz wychowawcy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Gwarantuje to wysoki poziom prowadzonych zajęć, jak i bezpieczeństwo Naszych podopiecznych i pełne zadowolenie rodziców/opiekunów. 


Ośrodek wypoczynkowy STASINDA w Bukowinie Tatrzańskiej. W 2017 roku wszystkie pokoje w ośrodku zostały całkowicie odnowione. STASINDA to przestronny obiekt utrzymany w stylu klasycznej architektury góralskiej. Dom położony jest na wzgórzu przy trasie na Łysą Polanę z dala od innych zabudowań. Otoczenie lasów, cisza oraz piękne widoki są gwarancją udanego wypoczynku. Dla gości oddaje do dyspozycji basen z przeciwprądem, 2x jacuzzi oraz trzema saunami.
Oferujemy Państwu wysoki standard wypoczynku, przestrzenne pokoje oraz gwarantujemy miłą i ciepłą atmosferę. Ośrodek posiada pokoje, którę mogą pomieścić od dwóch do sześciu osób. Niektóre pokoje posiadają balkony z przepięknym widokiem na panoramę Tatr.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.


  PrzeładujUzupełnij to pole.

Uzupełnij to pole.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną, za pośrednictwem automatycznych systemów wywołujących oraz telefonicznie z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Invalid Input

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych promujących towary i usługi Administratora.

    Tel:
    +48 791 766 766

 

    E-mail:
    activemovement@wp.pl

 

    Adres:
    ul. Łódzka 6 (2 piętro)